Český Krumlov privátní exkurze – Prague Airport Transfers sro

Privátní exkurze – celodenní výlet z Prahy

Toto malebné romantické historické město v jižních Čechách je, a to ne bezdůvodně, druhým nejnavštěvovanějším městem v České republice. Je také zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a tento historický celek zahrnuje také více než tři sta budov v historickém centru města. Mezi nejkrásnější památky patří: zámek, slavný maškarní sál, unikátní barokní divadlo, zámecká zahrada s rokokovou fontánou, Lazebnický most, domy alchymistů, Pivovar Eggenberg, Muzeum řemesel a dřevěné říční čluny. Město můžete navštívit kdykoliv během roku (kromě zimních měsíců, kdy je zámek uzavřen).

Český Krumlov privátní exkurze Taxi Letiště Praha

Privátní exkurze do Českého Krumlova

Český Krumlov privátní exkurze Taxi Letiště Praha

Skvělý tip na výlet z Prahy

Český Krumlov privátní exkurze Taxi Letiště Praha

Navštivte Český Krumlouv

Český Krumlov privátní exkurze Taxi Letiště Praha

Český Krumlov

Český Krumlov privátní exkurze Taxi Letiště Praha

Český Krumlov

Český Krumlov privátní exkurze Taxi Letiště Praha

Privátní exkurze do Českého Krumlova

Český Krumlov privátní exkurze Taxi Letiště Praha

 

REZERVOVAT ONLINE

Ověřit ceny v v ostatních měnách

Ceník privátní exkurze (levnější varianta sdílená exkurze)

Skupina Cena za skupinu Doba trvání Doporučený čas vyzvednutí Volný čas
1 – 4 os. 5000 Kč 11 hodin od 7:00 do 11:00 6 hodin
1 – 4 os. 4500 Kč 9 hodin od 7:00 do 13:00 4 hodin
5 – 8 os. 6200 Kč 11 hodin od 7:00 do 11:00 6 hodin
5 – 8 os. 5700 Kč 9 hodin od 7:00 do 13:00 4 hodin
více osob na dotaz

Doba jízdy (jedna cesta): 2 hodiny a 30 minut.

Tento výlet je doporučen pro: každého, zvláště pro páry a rodiny, které hledají malebné, romantické město. Český Krumlov je velmi často navštěvovaný turisty z Japonska, Koreji a USA.

 

Český Krumlov (varianta 9 hodin)

Doporučený čas vyzvednutí: od 7:00 do 13:00

Volný čas v místě určení: 4 hodiny. To je čas dostačující pro rychlou návštěvu města, zahrnuje také oběd a návštěvu zámku. Město si můžete prohlédnout pěšky.

Cena nezahrnuje: veškeré vstupné si hradí zákazník sám. Vstupné na zámek se pohybuje od 35 Kč do 300 Kč za osobu.

Cena zahrnuje: zpáteční dopravu z Prahy a zpět do vašeho hotelu, poplatek za čekání v Českém Krumlově. Cena zahrnuje také volitelný transport po Českém Krumlově.

 

Český Krumlov (varianta 11 hodin)

Doporučený čas vyzvednutí: od 7:00 do 11:00

Volný čas v místě určení: 6 hodin. To je čas dostačující k návštěvě města, včetně návštěvy zámku a dalších památek, zahrnuje také čas na oběd nebo večeři. Město si můžete prohlédnout pěšky. Je zde také možnost zastavit v Českých Budějovicích (na cestě tam nebo nazpět) na prohlídku náměstí a okolních památek nebo městského pivovaru Budějovický Budvar.

Cena nezahrnuje: veškeré vstupné si hradí zákazník sám. Vstupné na zámek se pohybuje od 35 Kč do 300 Kč za osobu. Pokud se rozhodnete navštívit pivovar v Českých Budějovicích, otevírací doba od 1. března do 31. prosince, od pondělí do neděle je od 9:00 do 17:00, mimo sezónu od 1. ledna do 28. února, pouze od úterý do soboty, je otevírací doba od 9:00 do 17:00. Cena 100 Kč za osobu. Minimální počet osob pro prohlídku je pět a předchozí rezervace je nutná. Chcete-li provést rezervaci návštěvy pivovaru, obraťte se přímo na zákaznické centrum nebo můžeme provést rezervaci za vás.

Cena zahrnuje: zpáteční dopravu z Prahy a zpět do vašeho hotelu, poplatek za čekání v Českém Krumlově. Cena zahrnuje také volitelný transport po Českém Krumlově a zastávku v Českých Budějovicích (pokud budete chtít).

 

Náš tip

Pokud chcete návštěvu Českého Krumlov rozšířit, nabízí se více možností pro návštěvu okolních zajímavých míst. Nejoblíbenější je spojení návštěvy Českého Krumlova se zastávkou v Českých Budějovicích, Zámku Hluboká, Třeboně, Tábora nebo Jindřichova Hradce. Další často využívaná trasa je Praha Linz nebo Praha Salzburk se zastávkou v Českém Krumlově.

 

Aleternativy

Český Krumlov sdílená túra | Privátní doprava do Českého Krumlova